Hava da aşk, yanında XPG var!
XPG′ye olan sevgini göster ve şahane ödüllerden birini kap!

Ödüller

@romdivina

iPhone 12 pro 256G

@darknor_2.0

S50 Lite 1T + D50 3200 8Gx2

@youwin92

Summoner + Primer + Battleground XL + Precog

@ferhatmetin1903

SC680 512G

@cagribrahim44

SE770G 512G

@wenoninteractive

HD770G 2T

Kazanmak İçin

1.

Bizi Instagram′da takip et @xpg_turkiye

2.

Herhangi bir XPG ürünüyle yaratıcılığını konuşturduğun bir fotoğraf çek ve Instagram′da paylaş.

3.

#LoveXPG #XPG etiketlerini kullan ve gönderinde iki arkadaşını daha etiketle

4. Gönderinin bağlantısını alıp aşağıdaki bilgilerle birlikte bize gönder:

Bu ürünlere âşık olacaksın

S50 Lite Gen4 SSD

İki tane alırsan %35 indirim

Satış Noktaları İnceleme

XPG SUMMONER

Blue Switch %35 indirim

Satış Noktaları İnceleme

Invader

Siyah modelde %6 İndirim

Satış Noktaları İnceleme

D50 3600 8G*2

.

Satış Noktaları İnceleme

S20G RGB SSD

Yeni

Satış Noktaları İnceleme

Bu insanlar XPG′ye âşık

Mera’nın Hikâyesi

Uzun zaman önce, çok uzak bir galakside Mera adında sıradışı bir genç kız, gerçek potansiyelini ortaya çıkaracak destansı bir yolculuğa başladı.

Hükümler ve Koşullar

  1. "XPG′ye Âşık Olacaksın" çevrimiçi yarışması 10 Şubat 2021 tarihinde saat 00:01′de başlayıp 10 Mart 2021, 23.59′da sona erecektir.
  2. ADATA kazanan yarışmacıları ve dereceye girenleri 31 Mart 2021 tarihinde kendi internet sitesi üzerinden duyuracaktır. Ödüller 30 Nisan tarihinden önde kazananlara gönderilecektir.
  3. Yarışmayı kazanmak için katılımcıların çektikleri fotoğrafı herkese açık biçimde Facebook ve/veya Instagram üzerinden herkese açık biçimde paylaşmaları gerekmektedir. Hangi katılımların yarışma kurallarına uygun olduğu konusunda nihaî karar ADATA′ya aittir.
  4. Ödüller stoklarla sınırlıdır. Aksi belirtilmedikçe ödüller bir başkasına devredilemez, nakit karşılığı takas edilemez. ADATA′nın sözü edilen ödülleri temin edememesi durumunda kendince belirleyeceği farklı bir ödül verme hakkı saklıdır.
  5. Katılımcılar tarafından sağlanan bilgilerde ve/veya iletişim bilgilerinde herhangi bir tutarsızlık veya yanlışlık olması halinde ADATA sorumlu olmayacaktır ve bu nedenle katılımcının yaşayabileceği herhangi bir hata veya kayıp nedeniyle mesûliyet taşımayacaktır.
  6. Burada yer alan hükümler ve koşullar Tayvan (Çin Cumhuriyeti) kanunları uyarınca yönetilecek, yorumlanacak ve tefsir edilecektir Katılımcılar tek yetkili mercinin Tayvan New Taipei Bölge Mahkemeleri olduğunu kabul ederler.
  7. Kazananlar belirlenip ilan edildikten sonra ADATA katılımcıları yalnızca bir kez bilgilendirecektir. Kazananların bildirimden itibaren 2 hafta içinde cevap vermemeleri halinde tüm haklarından vazgeçtikleri kabul olunacaktır. Bu durumda ADATA kendi uygun gördüğü biçimde yeni bir kazanan belirleme hakkına sahiptir.
  8. ADATA burada belirtilen hüküm ve koşullar ile ödülleri herhangi bir uyarı vermeksizin istediği tarihte değiştirme, tadil etme, silme, düzenleme, ekleme ve/veya geri çekme hakkını saklı tutar. Bu durumdan kaynaklanabilecek herhangi bir sonuç için ADATA herhangi bir katılımcıya karşı sorumlu olmayacaktır.
  9. Katılımcılar tarafından yapılacak her bir katılım kanunlara ve nizamlara uygun olmak ve herhangi bir üçüncü tarafın fikrî veya mülkî haklarını çiğnememek zorundadır. ADATA bu minvalde herhangi bir hak ihlali için sorumlu tutulamaz. Bu etkinlik herhangi bir şekilde Instagram tarafından yönetilmemekte, desteklenmemektedit ve Instagramla herhangi bir şekilde ilgili değildir.
  10. Yarışma Avrupa Birliği, İngiltere ve Türkiye′de ikamet eden; katılım tarihinde en az onsekiz (18) yaşında olan ve bu Hükümler ve Koşullar′da belirtildiği üzere yarışmaya katılmasında başka şekilde engel bulunmayan kişilere açıktır. Hediye kazanılması geçerli tüm yerel, eyalet ve federal yasalar ile düzenlemelere tabidir. Gerekli koşulların taşınmaması veya başkaca bir şekilde yasalarca yasaklanmış veya kısıtlanmış olması halinde tüm kazanımlar geçersizdir.