הראו לנו קצת אהבה ובתמורה ניתן לכם סיכוי לזכות במוצרים מדהימים ולהתאהב במוצרי ה-XPG שלנו

Ahmed S

פרס ראשון - XPG Xenia Xe

שיתוף פעולה בין XPG ו-Intel

ה-XPG Xenia הוא מחשב בעל תג EVO והוא פותח בשיתוף פעולה צמוד עם אינטל כדי להעניק לגיימרים את המחשב הניידים שהם באמת צריכים עם תשומת לב לפרטים החשובים באמת

כרטיס מסך Intel Xe עם מעבד אינטל מהדור ה-11

מעבדי ה-i5 ו-i7 מהדור ה-11 למחשבים ניידים מצוידים ב-4 ליבות ו-8 נימים. תדר הטורבו שלהם מגיע עד ל-5.1Ghz. בנוסף, Intel Iris Xe Graphics מספק ביצועים הקרובים לאלו של כרטיס מסך חיצוני (MX350) המאפשרים ל-XPG XENIA Xe להריץ משחקים ויישומי פרודוקטיביות.

עקפו את כולם עם כונן XPG SSD PCIe 4.0

הודות למינוף ה-DNA של פתרונות האחסון של XPG, ה-XPG XENIA Xe מגיע מצויד בכונן SSD מהדור החדש עם תקן PCIe 4.0 - ה-XPG Gammix S50 Lite. תיהנו מרמה חדשה של ביצועי גיימינג עם זמני טעינה משופרים עד לפי 2 בהשוואה לכוננים מהדור הקודם עם PCIe 3.0. בנוסף, זיכרון ה-LPDDR4x המובנה במחשב מגיע עם תדר של 4266Mhz ומאפשר ביצועים גבוהים במיוחד.

מסך מגע משוכלל מהשורה הראשונה

המחשב מצויד במסך מגע התומך בעד 10 לחיצות במקביל. המסך מכוסה בשכבת Corning® Gorilla® Glass לשרידות מיטבית ושימוש חלק. המסך גם מתקפל בזווית של עד 180 מעלות מה שמאפשר להפוך את המחשב לשטוח לחלוטין. לחוויה וויזואלית איכותית המסך מגיע עם בהירות של 400nits וכיסוי 100% sRGB - כל זה בשמירה על צריכת חשמל מינימלית. המסך כולל גם מסגרת דקה במיוחד של 4.9 מ"מ עם יחס מסך-גוף של 87% לחווית שימוש מרהיבה.

@yt666

XPG GAMMIX S70 PCIE GEN4X4
1TB SSD + SPECTRIX D50 DDR4
RGB 3200MHZ 8G*2

@Ahmmad.Atta

ֹזְנִיָה XPG Precog
מקלדת XPG Summoner
עכבר מחשב XPG Primer
משטח עכבר למחשב XPG Battleground

@Ahmed Mohamed

ADATA SC680 512G
כונן SSD חיצוני

@ahmedasafer

ADATA SE770G 512GB
כונן SSD חיצוני

@yasmen.nageh.7

ADATA SD700 512GB
כונן SSD חיצוני

איך לזכות

2.

העלו צילום של חשבונית עם מוצרי XPG שנרכשו ב-2021 לעמוד הנחיתה

3.

העלו סרטון/תמונה יצירתיים בפייסבוק או באינסטגרם שמראים אהבה למוצרי XPG (יכול להיות מוצרים, תמונות) - התמונה חייבת להיות ציבורית

4.

השתמשו ב #LoveXPG ותייגו 2 חברים

5.

ספקו פרטי קשר ואת הלינק לפוסט למטה

הגש פרטי קשר, חשבונית וקישור לפרסום

התאהבו במוצרים האלה

UP TO 20% OFF

ADT-LEVANTE

ILS 509

איפה לקנות למד עוד

ARGBEXCABLE-MB
BKCWW

ILS 176

איפה לקנות למד עוד

ARGBEXCABLE-VGA
BKCWW

ILS 143

איפה לקנות למד עוד

LEVANTE360
BKCWW

ILS 675

איפה לקנות למד עוד

INFAREX M20

ILS 96

איפה לקנות למד עוד

ADT-INVADER
Black

ILS 382

איפה לקנות למד עוד

STARKER
BKCWW / WHCWW

ILS 269

איפה לקנות למד עוד

PYLON 650B
BKCUS

ILS 269

איפה לקנות למד עוד

VENTO120ARGB
BKCWW

ILS 71

איפה לקנות למד עוד

האנשים האלה אוהבים את XPG

#LoveXPG

הסיפור של מותג XPG

לפני זמן רב, בגלקסיה מאוד מאוד רחוקה, ילדה יוצאת דופן בשם מרה החלה במסע אפי למימוש הפוטנציאל האמיתי שלה.

תקנון ותנאים

  1. התחרות המקוונת "Fall in Fove with XPG - MEA" תחל ביום 10/02 בשאה 12:01am ותסתיים ב-28/02 בשעה 11:59pm
  2. ADATA תכריז על הזוכים בתחרות ועל האזכורים המכובדים ב-31/03/2021 באתר שלנו. הפרסים יישלחו לפני ה-30/04
  3. הזוכים יחויבו לשתף את התמונה באופן ציבורי בפייסבוק/אינסטגרם על מנת לקבל סיכוי לזכות בפרס. בסכסוכים הנוגעים לרישומים מאושרים, ADATA שומרת לעצמה את הזכות לקבל את ההחלטה הסופית
  4. הפרסים מותנים בזמינות המלאי. הפרסים לא ניתנים להעברה או להחלפה תמורת כסף כל עוד לא צוין אחרת. אם בזמן הפעילות ADATA לא תוכל לספק את הפרס, ADATA שומרת לעצמה את הזכות לספק פרס אחר בהתאם לשיקול דעתה
  5. ADATA לא תיהיה האחראית לאי דיוקים בכל סוגי המידע, ו/או מידע אישי או פרטי קשר אשר סופקו על ידי המשתתפים ולא תהיה אחראית לשגיאות כאלה או לאובדן כלשהו שנגרם למשתתפים כתוצאה מכך.
  6. תנאים אלו נוצרו, נאכפים ומפורשים בהתאם לחוק הטאייואני (הרפובליקה הסינית) והמשתתפים מסכימים להגיש לסמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט המחוזיים בטאייפי החדשה בטייוואן.
  7. ADATA תודיע לזוכים ברגע שהם נבחרו והוכרזו. אם הזוכה לא מחזיר תשובה בתוך שבועיים מיום ההודעה, סטטוס הזכייה ייחשב כמופקע ומוותר. במקרה כזה, ADATA שומרת עלצמה את הזכום לבחירת זוכה חדש בפרס בכל דרך שתראה לנכון ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.
  8. ADATA שומרת לעצמה את הזכות לתקן, לשנות, למחוק, לערוך, להוסיף ו / או למשוך את התנאים וההגבלות הללו ואת פרסים בכל עת ללא הודעה מוקדמת. במקרה זה, ל-ADATA לא תהיה כל אחריות כלפי משתתף כלשהו כתוצאה מכך.
  9. על כל רשומה המוגשת על ידי המשתתפים לעמוד בחוקים והתקנות החלים ואין עליה להפר כל זכות קניין רוחני וזכות אחרת של צד שלישי כלשהו. ADATA לא תהיה אחראית לכל מחלוקת שנוצרה מהפרה כאמור. אירוע זה אינו ממומן, מנוהל או נתמך על ידי או משויך לאינסטגרם.
  10. ההגרלה פתוחה לתושבי איחוד האמירויות הערביות, ממלכת ערב הסעודית, כווית, קטאר, ירדן, ישראל, עירק, מצרים, אלג′יריה. לאנשים יחידים שהם בני שמונה עשרה (18) לפחות בעת ההרשמה, ואשר לא נאסר עליהם בדרך אחרת להשתתף במתנה כקבוע בכללים רשמיים אלה (להלן: "הנכנסים"). ההגרלה כפופה לכל החוקים והתקנות המקומיים, הממלכתיים והפדרליים החלים, והיא מבוטלת מחוץ לקריטריוני הזכאות, או כאשר החוק אסור או מוגבל אחרת.