Konkurs kreatywności

Jesteś twórcą? Jeśli tak, to nadszedł czas, aby zaprezentować swoją kreatywność i otrzymać za to nagrodę! Opublikuj swoje dzieło na Instagramie, niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie, obraz, piosenka czy krótki film, i dodaj hashtag #CreatewithADATA, aby wziąć udział w konkursie Create with ADATA!Pobierz ikonę #CreatewithADATA i dodaj do swojego dzieła.

Czas trwania konkursu: od 14 maja do 30 czerwca 2020 r.

font

alternative

alternative

(Sample)
HM800 External Hard Drive 8TB

HM800 External Hard Drive 8TB

SE800 & SE760 External Solid State Drive 1TB

SE800 & SE760 External Solid State Drive 1TB

FALCON PCIe Gen3x4 M.2 2280 Solid State Drive 1TB

FALCON PCIe Gen3x4 M.2 2280 Solid State Drive 1TB

SE760 External Solid State Drive 1TB

SE760 External Solid State Drive 1TB

Premier ONE microSDXC UHS-II U3 Class 10 64GB<br> Premier ONE SDXC UHS-II U3 Class 10 128G

Premier ONE microSDXC UHS-II U3 Class 10 64GB
Premier ONE SDXC UHS-II U3 Class 10 128G

Premier DDR4 3200 Unbuffered-DIMM 16GBx2

Premier DDR4 3200 Unbuffered-DIMM 16GBx2
Wypowiedzi najlepszych twórców z całego świata

UCZ SIĘ WIĘCEJ

alternative

Alexander Braczkowski

ADATA is a key partner for my creative visual work and I look forward to creating the most cutting edge, cinematic content with their products.

South Africa
alternative

Alberto Seveso

I enjoyed the superb performance of an 1TB ADATA SSD, the lightweight and the high storage capacity along with the write and read speed are a must for a traveller like me.

Italy
alternative

Robbert GijsbertS

I use the beautiful ADATA SE800 1TB external SSD for blazing fast copying of the media on my camera’s SD card.

The Netherlands
alternative

Eric Bieller

Naturally, we generate gigabytes of data every day. And we store it all on our ADATA SE800 external SSD.

USA

Galeria kreatywności

Opublikuj swoje dzieło na Instagramie z hashtagiem #CreatewithADATA! Twoje dzieło otrzyma punkty na podstawie liczby polubień na Instagramie (50 pkt za polubienie) oraz jakości i kreatywności (50 pkt) ocenionych przez panel miłośników sztuki z firmy ADATA. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 10 lipca 2020 r. na stronie konkursu i na oficjalnym profilu firmy ADATA na Instagramie.

  Produkty

  Dowiedz się więcej o produktach firmy ADATA dla twórców, a także o tym, jak wspomagają one proces tworzenia.

  alternative

  WARUNKI I POSTANOWIENIA

  1. Konkurs kreatywności firmy ADATA („Wydarzenie”) rozpocznie się 14 maja o godz. 00:01, a zakończy 30 czerwca 2020 r. o godz. 23:59 GMT.

  2. Firma ADATA ogłosi zwycięzcę i osoby wyróżnione około 10 lipca 2020 r. na profilu firmy na Instagramie na podstawie liczby polubień na Instagramie (50 pkt) oraz jakości/kreatywności (50 pkt) ocenionych przez firmę ADATA.

  3. Jeśli firma ADATA wykryje, że wiele kont IG zostało zarejestrowanych za pomocą tego samego adresu e-mail i/lub numeru telefonu, wszystkie zostaną uznane za konto jednego uczestnika. W razie sporów dotyczących zakwalifikowanych wpisów firma ADATA pozostawia sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji.

  4. Nagrody zależą od dostępności. Nagrody są niezbywalne i niewymienialne na gotówkę, chyba że zostało to określone inaczej. Jeśli firma ADATA nie będzie mogła zapewnić określonej nagrody, zastrzega sobie prawo do przyznania według własnego uznania innej.

  5. Firma ADATA nie ponosi odpowiedzialności za niedokładność jakichkolwiek informacji i/lub szczegółowych danych osobowych lub kontaktowych zapewnianych przez uczestników, a także za żadne błędy lub straty, których uczestnicy mogli doświadczyć w wyniku tych niedokładności.

  6. Niniejsze warunki i postanowienia podlegają oraz są rozumiane i interpretowane zgodnie z prawem Tajwanu (Republika Chińska), a uczestnicy wyrażają zgodę na poddanie się wyłącznej jurysdykcji sądów rejonowych w Nowym Tajpej na Tajwanie.

  7. Firma ADATA powiadomi zwycięzców po ich wybraniu i ogłoszeniu. Brak odpowiedzi zwycięzcy na powiadomienie w czasie 2 tygodni zostanie uznany za zrzeczenie się nagrody, która tym samym przepadnie. W takim przypadku firma ADATA zastrzega sobie prawo do wybrania nowego zwycięzcy danej nagrody w jakikolwiek sposób, jaki według własnego uznania firmy ADATA będzie odpowiedni i sprawiedliwy.

  8. Pracownicy firmy ADATA, jej jednostek zależnych i powiązanych, oddziałów, a także autoryzowani sprzedawcy/dystrybutorzy i przedstawiciele nie mogą brać udziału w wydarzeniu. Firma ADATA zastrzega sobie prawo do zdyskwalifikowania takiej osoby i nieprzyznania jej nagrody i/lub żądania zwrotu wszelkich przyznanych nagród. W takim przypadku firma ADATA zastrzega sobie prawo do wybrania nowego zwycięzcy danej nagrody w jakikolwiek sposób, jaki według własnego uznania firmy ADATA będzie odpowiedni i sprawiedliwy.

  9. Firma ADATA zastrzega sobie prawo do zmiany, poprawy, usunięcia, edycji, dodania i/lub wycofania niniejszych warunków i postanowień oraz nagród w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. W takim przypadku firma ADATA nie będzie ponosić żadnej odpowiedzialności względem jakiegokolwiek uczestnika.

  10. Wpisy uczestników muszą zostać opublikowane (tj. uczestnik nie może po prostu oznaczyć starszego dzieła) na kontach publicznych w czasie trwania Wydarzenia. Wpisy opublikowane na kontach prywatnych i/lub poza czasem trwania Wydarzenia NIE zostaną do niego zakwalifikowane.

  11. Uczestnicy potwierdzają i zgadzają się, że wszystkie pisemne i zapewniane informacje mają być dokładne. Jeśli jakiekolwiek informacje okażą się nieprawdziwe, niedokładne lub niepełne, uczestnik zostanie zdyskwalifikowany. Jeśli firmie ADATA lub innej wyrządzona zostanie szkoda, osoba za nią odpowiedzialna zostanie pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Firma ADATA nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za nierzetelne lub niewłaściwe informacje zapewniane przez uczestników.

  12. Każdy z wpisów przesyłanych przez uczestników musi być zgodny z obowiązującymi przepisami i regulacjami oraz nie może naruszać żadnych praw własności intelektualnej ani innych praw stron trzecich. Firma ADATA nie będzie ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek spory wynikające ze wspomnianego powyżej naruszenia. Wydarzenie to nie jest w żaden sposób sponsorowane, zarządzane, wspierane ani powiązane z Instagramem.